Prag, Çekya

Prag gezi rehberi

Prag, gezginlerin uğrak noktası olan bir masallar kenti olarak anılır. Avrupa’da yaşanan savaştan zarar görmeden çıkmayı başaran kent zaman makinesinden fırlamış hissini gezginlere sağlamaktadır.
Devamını Gör
Eyfel Kulesi, Paris, Frannsa

Paris gezi rehberi

Turistik anlamda gelişme kaydeden ve eğlence sektörü ile her yaştan kişilere hitap eden Paris’te güzel bir tatil yaparak muhteşem bir süreç yaşayabilirsiniz. Paris gezi rehberi rotanızda mutlaka eklemeniz gereken gezilecek yerleri ile Paris’i daha yakından tanıma imkanı elde edebilirsiniz.
Devamını Gör
Venedik, İtalya

Venedik gezi rehberi

Venedik denilince akla ilk romantizm gelmektedir. Tarihi, doğası, gondolları ile aşıkların şehridir. İtalya’nın kuzeyinde bulunan bu tatlı kent pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Venedik gezi rehberi ile siz de Venedik’i yakından tanıyabilirsiniz.
Devamını Gör
Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Londra gezi rehberi

Gitmeden önce muhakkak okumanız gereken Londra gezi rehberi sizlere orada kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak en kapsamlı ve eğlenceli yol haritası olacaktır.
Devamını Gör
Michelangelo Meydanı, Floransa, İtalya

Floransa gezi rehberi

Floransa İtalya’nın kuzeyinde bulunan bir şehirdir. Aynı zamanda bir başkenttir. Yakınında yer alan Arno Nehri’nin kıyısında konumlanmıştır. Bulunduğu bölge itibari ile ticari gelişimlere de ev sahipliği yapmaktadır.
Devamını Gör
Berlin, Almanya

Berlin gezi rehberi

Berlin gezi rehberi olarak sizlere öncelikle Berlin’in tarihinden bahsetmek istiyoruz. Yaklaşık olarak üç buçuk milyon nüfusuyla dünyanın en gelişmiş ülkelerinden olan Almanya’nın başkenti olan Berlin ülkenin en büyük kentidir.
Devamını Gör
Barselona, İspanya

Barcelona gezi rehberi

Tatilinizin eğlenceli olması ve keşfetmek istediğiniz ülkeyi tam anlamıyla tanımak için o ülkenin en ünlü lokasyonlarını gezerek buralar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Barcelona gezi rehberi ile sizlerde Barcelona hakkında detaylı bilgilere sahip olabilir ve tatilinizin en güzel şekilde geçmesine olanak sağlayabilirsiniz.
Devamını Gör
Atina, Yunanistan

Atina gezi rehberi

Yunanistan’ın başkenti ve en büyük şehri olan Atina, Antik Yunan medeniyetinin de merkezi, önemli bir ticaret ve kültür kentiydi. Etrafı tepelerle çevrili kozmopolit ve modern bir şehir olan Atina, gezi, restoran, gece hayatı ve konaklama olanaklarıyla Avrupa’nın tatil merkezi. Atina gezi rehberi size Atina’yı keşfetmenizde kılavuz olacaktır.
Devamını Gör
Roma, İtalya

Roma gezi rehberi 

İtalya’nın başkenti olan Roma pek çok açıdan gezginlerin ilgisini çeken bir kenttir. Hız kesmeyen ve renkli gece hayatı, mimari yapıları ve sahip olduğu ambiyans ile Roma gezginlerin ziyaret edilecek yerler listesinde ilk sırada yer alır.
Devamını Gör
Amsterdam, Hollanda

Amsterdam gezi rehberi

Amsterdam denildiğinde aklınıza öyle sıkıcı ve soğuk Avrupa şehirleri gelmemeli demek yanlış olmaz. Tam bir özgürlükler şehri olduğunu söyleyebileceğimiz Amsterdam dünyanın her yerinden insanın rahat edebileceği bir hoşgörü anlayışına sahiptir.
Devamını Gör