Bulut Kimdir?

Ben Bulut Öztürk, Temmuz 1993 doğumluyum, Ankara ve Antalya’da yaşıyorum. Biraz Antalya biraz da Ankara. Ne mi yapıyorum peki? WordPress yazılım geliştiricisiyim. Profesyonel olarak yaptığım ana mesleğim bu ama bunun dışında kendime ait iki adet girişimim var. Bunlardan birisi yazılım geliştirdiğim GloriaThemes diğeri ise herkese açık olan internaktif sinema blogu sineturkiye.com. Bi’ de en severek kendimi tarif ettiğim kelime: Blogger! dijitalgezgin.com’da blog yazılarımı yayınlıyorum.

Gezmeyi, yemek yemeyi ve saatlerce oturup sessizliği dinlemeyi çok seviyorum. Zaman ayırabildiğim kadar gezmeye çalışıyordum ta ki 2019 yılının son dönemine kadar. İş ve sosyal hayattaki bir çok şeyi düzene soktum, şimdi amacım Türkiye’den başlayarak bir dünya turu yapmak. Milyonlarca kilometrelik yaradılış harikası bir dünyamız ve keşfedilmeyi bekleyen milyonlarca kilometrelik yollar, araziler, insanlar ve yemekler bizi beklerken bir ömrü bir şehirde geçirmek bence büyük bir kayıp. Uzun zamandır kalbimdeki bu keşfetme ve yola çıkma aşkını tutuyordum ama artık zamanı geldi dedim ve kendi rotamı belirledim. Blogum üzerinden de yaşadığım ve deneyimlediğim anıları paylaşmaya, başkalarından aldığım gibi başkalarına da ilham olmaya karar verdim. Çok güzel bir şey aslında bildiğini paylaşmak!

Gezgin olma yolunda ilerlerken işimin verdiği avantajla hem çalışıp hem gezmeyi planladım. Çünkü sadece bilgisayarımın yanımda olması yeterli.

Ayrıca gezdiğim yerleri günlük şeklinde YouTube kanalımda da paylaşmaya çalışıyorum ve zaman bulabildiğim kadar da paylaşmaya devam edeceğim. Hem blogumu takip ederek hem de YouTube kanalıma abone olarak bu yolculuklarım da bana sizde eşlik edebilirsiniz. Birlikte gezmeye var mısınız? Ben çok isterim! 

İletişime geçmek, soru sormak isteyen dostlar Twitter ve Instagram’dan (Sosyal medya bağlantıları sitenin sol üstünde bulunuyor.) mesaj atabilirler, ayrıca iletişim sayfasından e-posta gönderebilirsiniz.